Automobilio ataskaita pagal VIN kodą

Dauguma šiais laikais perka tik naudotus automobilius, kadangi nauji kainuoja per daug. Visuomet rekomenduojama tikrinti naudotus automobilius servizuose, bei įsigyti automobilio ataskaitą pagal vin kodą. Tikriausiai kažkada esate girdėję apie populiarią paslaugą – VIN patikra. Ši paslauga leis jums įsigyti išsamią ataskaitą apie jūsų norimą transporto priemonę. Paslauga yra labai paplitusi, kadangi dažnai padeda išvengti blogo automobilio nusipirkimo. Taip pat ji padės jums lengviau nusiderėti kainą, bei lengviau apsispręsti ar jus domins ta transporto priemonė ar ne. Šiais laikais rasti gerą automobilį yra gan sunku, kadangi atsiranda vis daugiau blogų pardavėjų, kurie stengsis jums parduoti blogą automobilį ir slėps jų istoriją. Reikia nepamiršti, kad jei transporto priemonė nutolusi nuo jūsų, jūs sutaupysite laiko ir pinigų ant kuro išlaidų, pasitikrinę iš namų.

Kas yra automobilio ataskaita?

Tai paslauga, kurioje galite įsigyti bet kokiai transporto priemonei, ir gausite labai plačios ir svarbios informacijos apie ją. Ši informacija atnaujinama vos ne kas dieną, renkama informacija nuolatos. Informaciją renka iš oficialių servizų, draudimo kompanijų, skelbimų, techninių apžiūrių, o kartais tiesiogiai iš pačio automobilio. Kai įsigysite ataskaitą, labai smarkiai sumažės šansas, kad jūs busite apgauti. Tačiau atsitinka ir taip, kad automobilio pardavėjai patys nežino jo praeities. Ataskaitoje, jūs galite pamatyti tokius duomenis kaip:

  1. Tikra automobilio rida – nuolatos yra renkama informacija apie automobilių ar kitų transporto priemonių ridas. Taip pat gaunama iš naujų automobilių tiesioginė informacija. Jei automobilis turi atsuktą ridą, jūs tai pamatysite ataskaitoje. Žinoma matysite ir kiekvienų metų augimo istoriją, ir nuo kokios iki kokios ridos ji buvo atsukta. Reikia nepamiršti, kad rida gali būti sukta daugiau nei vieną kartą.
  2. Kada keitėsi automobilių savininkai – tai irgi svarbus privalumas, kuriame galėsite pamatyti, kada ji ir kur buvo registruojama. Taip sužinosite kiek automobilis turėjo savininkų. Sužinosite per kokias šalis ji buvo registruojama.
  3. Ar automobilis dalyvavo avarijose – tai pats svarbiausias aspektas kuomet perkate automobilį. Manau nei vienas nenori įsigyti automobilio kuris yra sukrautas iš kelių, ir bijoti dėl savo saugumo. Todėl pamatysite kada automobilis turėjo eismo įvykių, kokia žala buvo įvertinta ir kokios kėbulo detalės nukentėjo.
Automobilio ataskaita

Automobilio ataskaita