Automobilio remonto paslaugos ar auto supirkimas

Lietuvoje matome padidėjusį avarijų skaičių, tačiau tai nėra pernelyg keista, kadangi automobilių skaičius didėja su kiekviena nauja diena. Be to, paradoksalu, tačiau nors gyventojų skaičius mažėja (ypač dėl emigracijos), tačiau transporto priemonių skaičiai tik auga. Nemaža dalis Lietuvos šeimų turi netgi daugiau nei du automobilius. Tokie rodikliai ir auto supirkimas yra labai glaudžiai susiję. Todėl apie tai vertėtų pakalbėti šiek tiek plačiau.

Ką gi, tai, kaipgi tai iš tikrųjų siejasi? Kuo daugiau automobilių Lietuvos keliuose, tuo didesnis skaičius patiria avarijas ar techniniu gedimus. Be abejo, didžioji jų dalis, susidūrus su tokiomis problemomis, keliauja į autoremonto dirbtuves, kur būna vėl prikeliamos naujam gyvenimui. Nėra sudėtinga paskaičiuoti, kiek pinigų prireikia tam, kad ganėtinai dažnai gendantis automobilis riedėtų miesto gatvėmis. Jei nefiksuojate išlaidų, skiriamų automobiliui, tuomet galite labai nustebti, kai nuspręsite viską susumuoti.

Dėl pastarosios priežasties dažnai auto supirkimas suteikia kur kas daugiau naudos nei automobilio remontas. Pavyzdžiui, turite transporto priemonę, kurią į autoservisą vežate apytiksliai penkis kartus per metus. Net ir tuo atveju, jei pusė tokių gedimų nėra labai reikšmingi ir brangūs, bendra automobilio remontui skiriama suma per metus yra ypač didelė. O kitu atveju tokią sumą būtų galima panaudoti kito automobilio įsigijimui.

Žinoma, pasitaiko įvairių atvejų

Kartais vieną kartą suremontuotas automobilis papildomų problemų gali nerodyti ir ne vienerius metus. Bet tuomet, jei transporto priemonė kiekvieną mėnesį reikalauja ją taisyti, tikrai neverta to daryti. Kur kas geriau ją iš karto parduoti automobilių supirkėjams. Ir tai galima padaryti dar tą pačią dieną, kai susiduriate su automobilio techninėmis problemomis.

Auto supirkimas nėra ta paslauga, kurios teikėjai pirktų tik tam tikrų markių ar būklės automobilius. Tai niekuo nesusiję su potencialių pirkėjų skambučiais, kai internete įdedate skelbimą. Šios paslaugos yra greitesnės ir sklandesnės. Jei jūsų transporto priemonė yra sena ir labai prasta – pasiūlykite ją supirkėjams ir tikrai neabejotinai parduosite. O galbūt jūsų automobilis yra naujas? Parduokite ir jį – pinigus gausite jau šiandien.