Automobilio spalvos įtaka vairavimo kokybei

Automobilio spalvos įtaka vairavimo kokybeiKokiais principais jūs vadovaujatės rinkdamiesi automobilį? Neabejotinai tai yra patikimumas, patogumas ir dizainas. O ar žinote, kad jūsų automobilio spalva taip pat gali įtakoti jūsų sveikatą ir vairavimo kokybę?

Tamsiai mėlyna

Vairuojant šios spalvos automobilį yra mažiau tikimybės patekti į autoįvykius, tokie automobiliai rečiau genda, palyginus su kitų spalvų automobiliais.

Žalia

Šios spalvos automobilis paprastai „stengiasi įtikti“ savo šeimininkui, jis retai genda ir tai tik kraštutiniais atvejais.

Raudona

Toks  automobilis reikalauja didesnio dėmesio ir specialių atsargumo priemonių, nes priešingu atveju išauga autoįvykių tikimybė. Raudono automobilio vairuotojas linkęs viršyti greitį labiau nei kitų spalvų automobilius vairuojantys žmonės.

Pilka

Jei pilkas automobilis patikimai tarnavo jums šešis mėnesius – jis taps ištikimiausiu jūsų draugu. Tai atneš jums laimę ir komfortišką važiavimą. Jeigu jūs su šiuo automobiliu visgi neradote „bendros kalbos“ per pirmąjį jo vairavimo mėnesį, jis neigiamai veiks jūsų nuotaiką ir savijautą.

Ruda ir balta

Šių spalvų automobiliai dažniau patenka į avarijas, arba jų šeimininkai turi daugiau išlaidų dėl šių automobilio išlaikymo. Jei saulė jūsų horoskope susilpninta, geriau vengti šių spalvų automobilių.

Baltos spalvos automobilyje žmogus jaučiasi ramus, bet tokio automobilio stiklai yra trapesni, o jungiamosios detalės labiau linkę sulūžti.

Dangaus mėlynumo

Tokios spalvos automobiliai retai veikia taip, kaip priklauso. Toks automobilis labiau turi dekoratyvinę funkciją nei yra naudingas vairuotojui.