Elektromobilis neįgaliesiems

Grupė automobilių dizainerių iš Kroatijos, dirbusių su tokiais gamintojais kaip Lamborghini, McLaren, Chrysler ir Alfa Romeo, šiuo metu koncentruojasi kurdami ateities transporto priemones – elektromobilius. Taigi pirmoji idėja, kuriai įgyvendinti siekiama gauti finansavimą, yra susijusiu su elektriniu neįgaliojo vežimėliu, lengvai įvaromu ir išvaromu iš elektromobilio.

Elektromobilis neįgaliesiemsŠi transporto priemonė turi unikalią įvažiavimo sistemą. Pakilus galinėms durelėms, pasirodo trumpa rampa, kuria galima įvažiuoti vidun. Patekus į automobilį ir užsidarius durelėms, pasirodo vairavimo sistema (turint mintyje neįgalųjį vairuotoją), kurioje yra integruotas reguliuojamas vairas su rankenėle lengvesniam vairavimui bei Autodapt Carospeed Menox – intuityvus rankinio valdymo prietaisas, skirtas automobilio greitėjimui arba stabdymui. Transporto priemonės interjeras yra atsakingai kuriamas, siekiant išlaikyti stilių bei praktiškumą; automobilyje yra bėgeliai bei rankenos, skirtos lengvam įvažiavimui/išvažiavimui.

Kol kas nėra jokių konkrečių techninių specifikacijų, maksimalaus greičio indikacijos. Taigi sunku būtų numatyti šios priemonės galutinę kainą. Remiantis finansavimo ekspertais, šis automobilis turėtų pasirodyti kitų metų balandį