Ilginame auto akumuliatoriaus kokybę. Patarimai

Ne tik senesnių metų transporto priemonių akumuliatoriai dažniausiai tarnauja trumpiau. Net ir gana naujos mašinos, kuriose integruoti prastos kokybės akumuliatoriai, deja, nedžiugins kokybe.

Pateiksime Jums kelis patarimus, kurie padės prailginti automobilio akumuliatoriaus tarnavimo laiko tarpą ir funkcionalumo kokybę.

Ilginame auto akumuliatoriaus kokybę. Patarimai

  • Ilgesni ir dažnesni važinėjimai.

Ne visi žino, tačiau reti ir trumpi važinėjimai kenkia ne tik Jūsų akumuliatoriui, tačiau ir visai transporto priemonei. Jis nespėja iki galo įsikrauti, tad dažniausiai tenka susidurti su išsikrovimu tada, kai to labiausiai nereikia.

  • Auto prietaisų gausa.

Žinoma, nemažai akumuliatoriaus energijos naudoja transporto priemonės elektrinė įranga, kuri yra neatsiejama nuo šiuolaikinių mašinų. Danai tos įrangos daugiau nei reikia, tačiau daugelis nesivargina jos išjungti. Daugiausia energijos reikalauja žibintai (žinoma, čia dažniausiai sutaupyti nepavyks) ir šildytuvas, kuris žiemos metu taip pat ir svarbi komforto sąlyga.

  • Tinkamas užvedimas.

Net ir pati geriausia įranga kartais genda bei nuvilia. Tokiu atveju svarbiausia po ranka turėti pakrovėjus. Žinoma, galimas užvedimas laidais, tačiau jis reikalauja žinių ir praktikos. Geriau nebandykite to, kas gali Jūsų transporto priemonei kelti problemas ir trumpinti tarnavimo laiko tarpą.

  • Saikingas naudojimas.

Jeigu mašinos nepavyksta užvesti dėl išsikrovusio akumuliatoriaus – neverta bandyti 100 kartų ir tikėtis, kad galiausiai jis paslaptingai užsives. Deja, ne. Taigi, neverta bandyti vėl ir vėl, kai tiksliai žinoma problema ir kaip ją galima išspręsti.

  • Minimalizuokite apkrovą.

Sumažinus apkrovą dažniausiai pasiekiamas geresnis rezultatas. Nuspauskite sankabos pedalą prieš užvesdami mašiną. Užsivedimas bus paprastesnis, ne toks sunkus ir dažniausiai su mažesne neigiama įtaka mašinai.

  • Tikrinkite akumuliatorių.

Visos transporto priemonės reikalauja dėmesio bei laiko siekiant, kad jos našiai tarnautų. Tikrinkite kuo dažniau. Ne tik vizualiai, tačiau ir keliaukite pas meistrus, kurie gali įvertinti būklę.

  • Investuokite į kokybę.

Žinoma, funkcionalesnio tarnavimo garantija yra ir geros kokybės akumuliatoriai. Siūlome rinktis tokius, kurie yra pripažintų prekinių vardų, kurie siejami su kokybe, galiausiai tokie, kurie kitų žmonių pripažįstami kaip patikimas pasirinkimas.

  • Sistemų tikrinimas.

Ilgesniam tarnavimo laiko tarpui siūlome reguliariai tikrinti ir sistemas, kurios yra susijusios su akumuliatoriumi. Apžiūrėkite generatorių, žinoma, užvedimo sistemą, papildomai dėmesio reikia skirti ir įkrovimo sistemai.

  • Tinkamas situacijos vertinimas.

Žinoma, reikia išmokti atpažinti gedimus dar tada, kol jie maži. Jeigu žibintai blykčioja, elektriniai prietaisai veikia nekokybiškai, tikėtina, kad akumuliatorius išsikrauna. Žinokite signalus ir tuo pačiu atitinkamai į juos reaguokite.