Japoniški mini traktoriai

Japoniški mini traktoriukai – puikūs ūkio, sodo, daržo, darbų pagalbininkai. Mini traktoriukai ekonomiški, kompaktiško dydžio, manevringi, patikimi, patogus.

Japoniški mini traktoriai

Japoniškas mini traktorius

Mini traktorių varikliai – dyzeliniai, 3 cilindrų, aušinami skysčiu. Galingumas nuo 12 iki 25 AGMini traktoriai parduodami komplekte su žemės dirbimo freza ir yra varomi visais 4 ratais, kas padidina pravažumą. Japonijoje tokio tipo mini traktoriai vidutiniškai per vienerius metus dirba 1 mėnesį, todėl per 10 metų traktoriukai yra dirbę apie 300 – 900 motovalandų.

Su mini traktoriais gali būti komplektuojami šie priedai

Žoliapjovės, plūgai, sniego valytuvai, bulviakasės, bulviasodės, vagotuvai, kultivatoriai, priekabos, frontalinis krautuvas, ekskavatoriai, sėjamasios, trašų barstyklės, šakų smulkintuvui, žemės grąžtai, betono maišyklės, medžio skaldyklės ir daugelis kitų.

Šiandien sparčiai populerėjantys Lietuvoje Japonų gamybos mini traktoriukai – puiki alternatyva įvairiausiuose žemės ūkio darbuose visus metus be sustojimo. Ilgaamžiai Traktoriukai – Didžioji dalis šių mažų transporto priemonių yra importuojama iš Japonijos ir tik nedidelė dalis atkeliauja iš Jungtinių Amerikos valstijų. Japonai pasižymi itin geros kokybės gaminama produkcija. Jų kuriamus mini traktorius galime laikyti aukštos kokybės bei ilgaamžiais, kurie puikiausiai naudojami ilgą laiką.

Kompaktiški traktoriai

Kompaktiški Traktoriukai yra nedidelių gabaritų, todėl be didelių problemų mini traktorių galima įsikelti į priekabą ir nusivežti į sodą, sodybą, kaimą ar kitur kur planuojate savo darbus. Kompaktiškas traktorius be problemų gali įvažiuot į šiltnamius, ar smulkinti žolę sunkiai prieinamose vietose, be vargo nupjausite žolę sode po įvairiais medžiais, žemaūgiais vaismedžiais. Dėl laikymo salygų taip pat neturėsite jokių bėdų. Jie nėra lepūs, ir juos galima laikyti lauke, ar pagalbinėse patalpose, tačiau šį mažutį traktoriuką be vargo galite įsivarytį kad ir į namo garažą, ji užims labai nedaug vietos, kaip pusė lengvosios mašinos.

Ekonomiški mini traktoriai

Ekonomiškas Japoniškas mini traktoriukas – tiek kainos atžvilgiu tiek išlaikymas yra žymiai pigesnis nei didžiųjų traktorių. Akivaizdu kad mažesni taktoriukai, kurių gamybos sąnaudos yra ženkliai mažesnės nei įprastų traktorių, yra pigesni. Pagaminti reikia kur kas mažiau medžiagos. Tokiu atveju mažesni kaštai užtikrina, kad mažiau pinigų kainuos ir pati prekė. Ekonomiškesni, lengvesni su mažesniais varikliais, traktoriukai jums atsipirks nedidelėmis kuro sanaudomis. Nors ir mažiukai tie Japoniški traktoriukai, tačiau jų yra ir labai galingų. Galingesni nuo 25AG savo darbo našumu tikrai nenusileidžia rusiškiems T-25.