Ką reikėtų žinoti apie EV krovimą namuose?

Elektromobilių vairuotojai turi puikų privalumą prieš kitas transporto priemones, kad jie gali savo automobilį pasikrauti namuose. Taip pat jau ir viešose vietose galima rasti įkrovimo stotelių, kuriuose galima pasikrauti, kol einate į prekybos centrus arba atliekate kitus veiksmus. Deja, bet vairuotojai kurie vairuoja automobilius su vidiniais varomais varikliais, jie negali prisipildyti degalų savo namuose, tad jiems tenka vykti į artimiausias degalines.

Pirmiausia įkrovimo stotelės gali būti prekybos centrų aikštelėse, degalinėse, prie restoranų arba miesto aikštelėse. Tačiau pats patogiausias būdas pasikrauti elektromobilį yra namuose. Įsivaizduokite, kad jums nereikia ieškoti jokių krovimo stotelių, o grįžę namo paliekate savo automobilį įkrovimui, o ryte važiuojate su pilnai pakrautu elektromobiliu. Pagal matomas statistikas internete, teigiama, kad virš 55 procentų vairuotojų kraunasi savo elektromobilius namuose.

Apie įkrovimo laidus

Kiekvienas elektromobilio vairuotojas susiduria su įkrovimo laidais, bei žino kam jie skirti. Įkrovimo laidai leidžia vairuotojams pasikrauti savo transporto priemonę namuose arba nuvykus į viešą įkrovimo stotelę. Paprasčiausiai vieno laido galą reikia įdėti į standartinį buitinį lizdą, o kitą galą įkišti į automobilio įkrovimo prievadą.

Jeigu jūs neturite nuosavo įkrovimo laido, tačiau norėtumėte jį įsigyti, jums reikėtų atkreipti dėmesį į kelis faktorius.

  • Pasitikrinkite koks kištuko standartas jums yra reikalingas, nes yra du skirtingi tipai.
  • Visuomet prieš perkant įkrovimo laidą, reikia atkreipti dėmesį į jo siūlomas specifikas. Rekomenduoja žiūrėti laidus, kurie turi mažas dėžutes. Tos dėžutės užtikrina, kad būtų atliekamas saugumas įkrovimas.

Apie įkrovimo stoteles namuose

Namuose taip pat galima įsirengti ir įkrovimo stoteles, kurios yra puiki alternatyva krovimo laidams. Tačiau tokio tipo stoteles turi sumontuoti ne bet kas, o tik elektrikas. Įkrovimo stotelės atrodo kaip mažos dėžutės, kurias galima pritvirtinti prie sienos. Tuomet vairuotojui grįžus namo, teks tik privaryti savo EV prie stotelės, bei pradėti krovimą.

Įkrovimo stotelės suteikia daugiau funkcionalumo, nei įprasti įkrovimo laidai.

  • Įkrovimo stotelės siūlo WIFI funkcijas. Jūs galėsite atlikti krovimo planavimą, o tai leis jums sutaupyti finansiškai.
  • Turi didesnes saugumo garantijas.