Kaip greitai ir pigiai įsigyti draudimą?

Draudimas – tai paslauga, kuri apima vis daugiau ir daugiau įvairiausių sričių kasdieniame mūsų gyvenime. Daugelis turi automobilius, kurie yra draudžiami tiek privalomuoju draudimu, tiek ir papildomai pasirūpinama geresnę savo transporto priemones apsauga – Kasko draudimu. Nemažai žmonių turi būstus, kuriems siūlomas draudimas nuo įvairių tiek su stichinėmis, tiek su kitų žmonių poveikiu susijusių nelaimių. Taip pat, gyvybės, kelionės ir kitų rūšių draudimas.

Tačiau draudimo gausa verčia vis dažniau keliauti į draudimo bendroves ar jų partnerius tik tam, kad pratęsti, atnaujinti draudimo sutarti, atlikti įmokas ar prireikus kitų paslaugų. Deja, tai nėra labai patogu ir reikalauja nemažai laiko, kurį būtų galima naudingai panaudoti kitose srityse. Čia puikiai padeda kita modernaus pasaulio galimybė – internetas.

Draudimas internetu

automobilio draudimas

yra puiki galimybė sutaupyti brangaus laiko, kuris būtų sugaištamas kelionei iki draudimo bendrovės biuro, o taip pat, draudimas internetu įprastai yra pigesnis, kas turintiems ne vieną, o kelias draudimo sutartis yra labai aktualu. Pavyzdžiui, turintys bent 5 draudimo sutartis internetu sutaupyti gali tiek, kad užtektų dar ir papildomam šeimos nario ar panašiam draudimui.

Skirtingos draudimo bendrovės vilioja naujus klientus įvairiomis akcijomis, nuolaidomis ir pasiūlymais, tačiau visada geriausias yra ne pigiausias draudimas, bet patikimas ir sąžiningas draudimas. Peržvelgdami draudimo pasiūlymus atkreipkite dėmesį ir į tai, kokios sąlygos keliamus Jums ar Jūsų turtui, įvertinkite ne tik išmokas, bet ir situacijos, kuomet išmokos mažinamos ar visai neišmokamos. Tuomet, tikėtina, pastebėsite, kad draudimas skirtingose bendrovėse yra labai skirtingas ir išsirinkti tinkamą pasiūlymą Jums gali tapti sunkiau, tačiau skyrę šiek tiek laiko gausite aukščiausio lygio ir kokybės paslaugas tuomet, kai jų prireiks.

Draudimas asocijuojasi su nelaimėmis ir problemomis, todėl žmonės šiek tiek jo vengia, tačiau saugotis ir apsaugoti savo artimuosius yra būtina, o būtent draudimas tokią galimybę Jums ir suteikia. Tiesa, ta apsaugos galimybė tėra finansinė pagalba, kompensacijos, o pinigai, kaip žinia, žmogaus ir kitų neįvertinamų daiktų atstoti negali, ypač netekties akimirką.

Jei nežiūrėti į blogiausias situacijas, kuomet pilnai netenkama žmogaus gyvybės, draudimas taip pat gali atlyginti ir gydymo išlaidas susilaužius koją ar ranką, susitrenkus, kitaip susižalojus ir netekus galimybės išvykti į kelionę, tęsti darbus ar užsiimti kita veikla. Taip pat, praradus darbingumą išmokama kompensacija, kuri leistų skirti laiko persiorientuoti, pakeisti savo darbo pobūdį bei pradėti dirbti savarankiškai pagal esamas galimybes.

Pabrėžtina, jog gyvybės draudimas atlygina ne visose situacijose. Daugeliu atveju draudimas atsisako dengti išlaidas susijusias su tyčiniu savęs ar kitų žmonių žalojimu, koją pakišti gali ir išlenktos taurelės alkoholinių gėrimų. Be to, draudimo bendrovės reikalauja nurodyti visas žinomas savo lėtines ligas, kurių nuslėpimas gali būti traktuojamas kaip kriminalinis nusikaltimas. Taip pat, vertėtų prieš draudžiantis apsilankyti pas gydytoją ir atlikti daugelį tyrimų – taip apie Jus ką reikia žinos ne tik draudimas, bet ir Jūs pats galėsite laiku sužinoti apie Jūsų gyvybei pavojų keliančias ligas.