Lengvųjų automobilių supirkimas

Automobilių supirkimas Vilniuje 7 d. per savaitę!

Automobilių supirkimas Vilniuje – superkame įvairių metų, markių ir modelių automobilius. Automobilių supirkimą Vilniuje vykdome septynias dienas per savaitę, todėl kviečiame į mus kreiptis bet kuriuo Jums patogiu metu. Dėl automobilių supirkimo Vilniuje galite į mus kreiptis telefonu ar užpildę užklausos formą. Automobilių supirkimą Vilniuje taip pat vykdome ir nedarbo bei švenčių dienomis.

Siūlykite savo automobilį!

Nepriklausomai nuo pagaminimo metų superkame visų tipų transporto priemones!

Nupirksime jusu automobili VilniujeSuperkame: lengvuosius automobilius, mikroautobusus, motociklus bei kitos paskirties autotransporto priemones. Mūsų siūloma automobilių supirkimo kaina priklauso nuo Jūsų automobilio techninės būklės, pagaminimo metų ir, žinoma, markės. Kviečiame susisiekti su mumis jau šiandien ir mes Jums pasiūlysime tikrai gerą, Jūsų automobilio būklę atitinkančią kainą. Jeigu mūsų puslapyje pildysite užklausos formą, joje galite įrašyti pageidaujamą Jūsų automobilio pardavimo kainą.

Automobilių supirkimas Vilniuje – itin geromis kainomis!

Mūsų siūloma automobilių supirkimo kaina priklauso nuo Jūsų automobilio techninės būklės, pagaminimo metų ir, žinoma, markės. Kviečiame susisiekti su mumis jau šiandien ir mes Jums pasiūlysime tikrai gerą, Jūsų automobilio būklę atitinkančią kainą. Jeigu mūsų puslapyje pildysite užklausos formą, joje galite įrašyti pageidaujamą Jūsų automobilio pardavimo kainą.

Mūsų specializacija:

 • Važiuojančių ir nevažiuojančių automobilių supirkimas;
 • Automobilių po avarijos supirkimas;
 • Automobilių su defektais supirkimas;
 • Senų, surūdijusių automobilių supirkimas;
 • Automobilių supirkimas be techninės apžiūros ar draudimo;
 • Automobilių, skirtų ardymui, supirkimas;

*Vilniuje ir Vilniaus rajone superkame automobilius, nepriklausomai nuo jų būklės.

Automobilių supirkimas Vilniuje – itin patogiai ir greitai!

Jeigu nuspręsite mums parduoti savo automobilį, Jums nereikės rūpintis jokiais klausimais. Visus nupirktus automobilius pasiimame patys, atvyksime iki Jūsų nurodytos vietos, kur stovi automobilis ir pasirūpinsime visais automobilio išvežimo klausimais. Išsivežame nevažiuojančius, sugedusius ir tuos automobilius, kurie neturi galiojančios techninės apžiūros.

Automobilių supirkimas Vilniuje – išrašome visus reikiamus dokumentus ir pažymas!
Jeigu nuspręsite mums parduoti savo automobilį, Jums nereikės rūpintis jokiais su automobilio pardavimu susijusiais dokumentais. Visus reikiamus dokumentus dėl transporto priemonės pardavimo / pirkimo, išregistravimo ar utilizavimo sutvarkome vietoje, užpildome pirkimo – pardavimo sutartis, išrašome visus reikiamus dokumentus ir pažymas.

Automobilių supirkimas ir utilizavimas Vilniuje!

Pagal aplinkosaugos reikalavimus, siekiant tausoti gamtą, mes esame įpareigoti nupirktą Jūsų automobilį saugiai utilizuoti, todėl kiekvienam automobiliui, kuris yra skirtas utilizavimui išrašome sunaikinimo-utilizavimo pažymą, kurią pateikę į „Regitrą“ automobilį išregistruojame ir jo eksploatacija būna baigta.

Mes vykdome:

 • Lengvųjų automobilių supirkimą Vilniuje;
 • Mikroautobusų supirkimą Vilniuje;
 • Visureigių supirkimą Vilniuje;
 • Motociklų ir motorolerių supirkimą Vilniuje;
 • Kitos paskirties autotransporto priemonių supirkimą Vilniuje.

Automobilių supirkimas Vilniuje – itin lanksčiomis sąlygomis!

Nesvarbu kiek ir kokių defektų turi Jūsų automobilis, mums nereikės nieko aiškinti ir įrodinėti, mes įvertinsime Jūsų automobilio būklę ir pasiūlysime tiek, kiek Jūsų automobilis bus vertas. Kviečiame paskambinti mums arba užpildyti formą ir mes Jums pasiūlysime geriausią Jūsų automobilio kainą! Atvyksime į Jūsų nurodytą vietą, sutvarkysime visus dokumentus, atsiskaitysime iš karto ir patys išsivešime Jūsų parduotą automobilį.

SUPERKAME ĮVAIRIŲ METŲ, MARKIŲ IR MODELIŲ AUTOMOBILIUS:

 • Pasiūlome geriausią automobilio kainą
 • Atsiskaitome vietoje grynais ir pavedimu
 • Sutvarkome pirkimo dokumentus
 • Pateikiame mašinos utilizavimo pažymą