Vairavimo mokymo ypatumai

Vairavimas tai yra ne tik pramoga, tačiau ir būtinybė kartu suderinta su vairavimo malonumu. Ne veltui jaunuoliai vos sulaukę pilnametystės, skuba, lekia išlaikyti vairavimo egzaminų ir įgauti išsvajotąjį vairuotojo pažymėjimą, kuris atveria galimybes keliauti kur tik širdis geidžia, būti nepriklausomi nuo viešojo transporto ar kitų žmonių. Dėja, kad ir kaip gražiai atrodytų ši svajonė, ją gali tekti ilgai siekti, o kartais ji net gali tapti ir nepasiekiama.

vairuojam.lt Vairavimo mokymai

www.vairuojam.lt vairavimo mokykla

Vairavimo egzaminai tai nėra žaidimas, o teorinių bei praktinių žinių tikrinimas valstybės nustatyta tvarka, egzaminui reikia ypatingai gerai pasiruošti, daug laiko skirti mokymuisi bei praktinių įgūdžių tobulinimui.  Svarbu pasirinkti tinkamą vairavimo mokyklą, kuri turėtų kompetencijos gerai išmokyti paruošti mokinius. Jeigu Jums reikalinga vairavimo mokykla Vilniuje, galite drąsiai kreiptis į vairuojam.lt kolektyvą

Dažniausios klaidos

  • Pervertintas pasitikėjimas savimi už vairo. Su šia problema dažniausiai susiduria mokiniai, kurie jau anksčiau yra tekę vairuoti automobilius kaimo keliukais, ar laukais ir jie yra pripratę prie netaisyklingo važiavimo. Šiems žmonėms yra sunku keisti įpročius, nors atrodo, jog kaip tik – anksti susidūrę su vairavimu turėtų lengviau įsisavinti informaciją, tačiau taip nėra.
  • Kalbant apie teorijos egzaminus, mokiniai tiesiog neįsiskaito pilnai į užduotis. Manome, jog tai įvyksta tuomet, kai išsprendę daug kelių eismo taisyklių internete, jaunuoliai mano mintinai išmokę visus klausimus. Tuo ir sužaidžia egzaminuotojai, kuomet pakeičia klausimą pridėdami priešdėlį ne, o tai pakeičia visą klausimo esmę ir atsakymą.
  • Skubėjimas. Tai galioja tiek praktiniam vairavimo egzamine, tiek teoriniame. Per didelis noras išlaikyti egzaminą gali tapti kliūtimi. Patariame nesivadovauti vien emocijomis,  o susikaupti ir išlaikyti dėmesį. Taip pat turite isivertinti, jog atsipalaiduoti už vairo nevalia, ir net išlaikius vairavimo egzaminą. Sudėtingos situacijos reikalauja pastovaus susitelkimo. Turite apsaugoti save ir kitus.

Kaip išlaikyti egzaminus užtikrintai?

Stebuklingos formulės gaila nėra, tai yra juodas darbas, pastangos ir praktika. Beveik viską lemia vairavimo mokykla, jos metodika, patyrę vairavimo instruktoriai ir kiek įmanoma daugiau praktikos. Svarbiausiai pasirinkti pagal savo charakterį tinkamą vairavimo instruktorių. Vieniems patinka griežti ir disciplinuoti, kiti ramūs ir šaltų nervų.